O nas

Biuro Analiz Prawno – Finansowych „LEGE ARTIS” zajmuje się m. in. kompleksową obsługą procesów odszkodowawczych na rzecz Klientów poszkodowanych w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy, w gospodarstwach rolnych) oraz osób dotkniętych skutkami innych zdarzeń, np.: błędów medycznych. Od ponad 5 lat zapewniamy ochronę prawno – finansową zarówno osobom (podmiotom) uprawnionym do świadczeń odszkodowawczych, jak też osobom, w stosunku do których podmioty zobowiązane do naprawienia szkody odmówiły wypłaty należnych im świadczeń, bądź zaniżyły je w stopniu krzywdzącym dla Klienta oraz niewspółmiernym do rozmiarów zaistniałej szkody.

mgr Roman Zalesmgr Roman Zaleś

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego (1997). Członek Izby Gospodarczej Ubezpieczeń i Obsługi Ryzyka. Od 2011 r. aktywnie działa na rynku usług finansowych na terenie całej Polski oraz poza Jej granicami. Specjalista w zakresie doradztwa odszkodowawczego w sprawach cywilnych, karnych oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Od 2011 r. współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Justyny Harajda, członka Krajowej Izby Radców Prawnych (nr OL-998) – specjalistki w zakresie prawa gospodarczego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, jednocześnie eksperta w dziedzinie spraw odszkodowawczych. Kooperacja pozwala na skuteczne dochodzenie roszczeń odszkodowawczych zarówno w postępowaniach mediacyjnych jak i przed sądami powszechnymi.

 

        Nie jesteśmy podmiotem działającym w skali makro, nie marnotrawimy środków na reklamę i zbędny marketing, Swoją pozycję na rynku usług odszkodowawczych zawdzięczamy rekomendacji Klientów zadowolonych z naszych usług i polecających osobom w swoim środowisku.